FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 8615535
nr 861 5535
ARMCHAIRS
one pair, 1890s, wear.
1 par, 1890-tal
Condition: slitage
1200
SEK 900
Monday November 25 2013
at 20:57:28
300 kr
400 kr
500 kr
400 kr
500 kr
700 kr
700 kr
800 kr